Üye Olmadan İşlem Yapabilirmiyim ?

Malesef hayır. Veritabanı sistemi olduğu için üye olmanız gerekmektedir. Cüzdan sistemi olduğu için, hesabınızdaki tutar kullanıcı bilgilerine özel olarak kayıt edilir ve bir sonraki siparişleriniz cüzdanınızdaki bakiyenizden çekilir. Tekrar tekrar işlem yapmanıza gerek yapmaz

Cüzdana Bakiye Yüklemesi Nasıl Yaparım?

Ödeme Yöntemleri Kısmından "Shopier" veya "PayTR" Seçenekleri KREDİ KARTI İLE ödeme yapmanızı sağlayacaktır. Whatsapp Butonu ise sizin havale seçeneklerinde ödemeniz hesabınıza kolayca düşürebilmesi için eklenmiştir. Whatsapp butonunu sık kullananlar tarafımca "Rahatsızlık Maddesi" sebebi ile Mahkeme yollarına başvurulacağını bildirmek isterim!

Bu Sitede Diğer Web Siteleri Gibi Dolandırıcı mı ?

API Seçeneği butonundan kontrol edebilirsiniz. Web sitemiz başka bir panelden "BİLGİ" çekmektedir. Ödeme sorunları yaşadığınız taktirde "Whatsapp"tan bize ulaşabilirsiniz. Tüm Sorunlarınız eksiksir bir şekilde çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarımız AnaSayfa'da en alt kısımda mevcuttur. Bizlere istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Dolandırıcılık Yapmaya Gelmedik! İnsanlara Gerçek ve Kaliteli Hizmeti HIZLI Bir Şekilde SAĞLAMAYA GELDİK!